Д-Вітум вітамін Д3
для дітей від народження
Безпечний склад - лише вітамін Д3, олія МСТ ( насичені жирні кислоти) та антиоксидант
Без барвників
Без спирту
Без підсолоджувачів
Без консервантів
225 грн.
Не є лікарським засобом
ПРО Д-ВІТУМ
Д-Вітум - це масляний розчин вітаміну Д3 зі зручним дозатором. В складі є лише вітамін Д3, олія, що містить МСТ ( насичені жирні кислоти) та антиоксидант. Д-Вітум застосовується з перших днів життя.
Симптоми дефіциту вітаміну Д у дітей
Ми звикли, що для дефіциту вітаміну Д характерні симптоми рахіту та проблем з кістками. Але дефіцитний стан сонячного вітаміну можна відстежити і по іншим симптомам:
НАДІЙНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ РІШЕННЯ
ПРО ПРОБЛЕМУ ЯКУ ВИРІШУЄ Д-ВІТУМ
Д-Вітум призначений для подолання дефіциту вітаміну Д.
 • Дитина часто хворіє, особливо застудою чи грипом. Для дітей у дошкільному віці характерна підвищена частота хвороб. Проте, якщо дитина хворіє значно частіше однолітків чи у порівняні з попереднім часом - можливо у неї дефіцит вітаміну Д. Адже одна з головних ролей сонячного вітаміну - підтримка іммуної системи та боротьба з вірусами.
 • Дитина швидко втомлюється, відчуває слабкість, в неї поганий настрій, дратівливість чи підвищена збуджуваність, поганий сон. Якщо ці симптоми не спровоковані явними причинами чи спостерігаються протягом довго часу - це може свідчити про дефіцит біологічно активних речовин, в тому числі вітаміну Д.
 • Повільний ріст та надмірне випадіння волосся. Звісно, густота волосся та його структура залежить від генетики, але якщо волосся росте повільно чи випадає- причиною цьому може бути недостатній рівень вітаміну Д.
 • Більшість проблем, що пов'язані з скелетом та м'язами: повільний ріст, ламкість кісток, болі та слабість у м'язах, ходіння на «пальчиках».
 • Пізнє прорізування зубів.
 • Надмірна пітливість у сні чи під час годування.
 • Безпечний склад - лише вітамін Д3, олія, що містить МСТ ( насичені жирні кислоти) та антиоксидант
 • без барвників
 • без спирту
 • без підсолоджувачів
 • без консервантів
 • В Д-Vitum - 1 крапля = 500 МО вітаміну Д3.
 • Нейтральний смак та запах, що не викличе у дитини неприємних відчуттів. Саме тому, кожен прийом вітаміну буде в задоволення.
 • В пляшечці - 168 доз. Вітаміну достатньо як для профілактичного використання, так і лікувальних доз
Дозатор
Склад
Пляшка 10 мл
Для дітей з народження
Зручний та точний дозатор
Застосовується з народження
168 доз в пляшці
Безпечний склад
Інші ТОВАРИ
РОЗГОРНІТЬ
ПІДГОТУЙТЕ ДОЗАТОР
РОЗТАШУЙТЕ ДОЗАТОР
НАТИСНІТЬ
Візьміть пляшку Д-Вітум.
Поставте дозатор у зручне положення.
Розмістіть дозатор між щічкою та яснами дитини.
Пшикніть Д-Вітум у ротик дитини.
Функціональне дитяче харчування D-Vitum спрей – для дітей від народження

Склад
Олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), холекальциферол (вітамін D3), антиоксидант: суміш токоферолів.

Калорійність на 100 мл
3496 кДж/850 ккал.

Поживна цінність на 100 мл
Жири, в тому числі насичені жирні кислоти – 94 г, вуглеводи - 0г, в тому числі, цукор - 0г, клітковина - 0г, білки - 0г, сіль - 0г, вітамін D3 – 20 226 мкг.

Рекомендації до споживання
Дітям від народження до 6-ти років - як додаткове джерело холекальциферолу (вітаміну D3).

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем-педіатром.

Тривалість застосування узгоджувати з лікарем-педіатром.

Попередження
Безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем-педіатром.

Спосіб вживання
Продукт призначений для перорального застосування дітей грудного, раннього віку та старше. Упаковка супроводжується дозувальним насосом (дозатором), для встановлення на флаконі. Насос дозволяє здійснити точне вимірювання порції продукту. Рекомендується використовувати 1 дозу (1 натиск дозуючого насосу) безпосередньо в ротову порожнину один раз на день.

1 доза містить 500 М.О. (12,5 мкг ) вітаміну D3.

При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову дозу D-Vitum спрей, виходячи з розрахунку вмісту вітаміну D3 у дитячих сумішах, а також у складі раціону дитини.

Застереження
Не застосовувати одночасно з препаратами, що містять вітамін D3. Не перевищувати рекомендовану денну дозу. Додавати в пляшечку або в тарілочку з їжею не рекомендується, оскільки при цьому не можна гарантувати прийому усієї кількості. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров'я дитини. Продукт не призначений для парентерального застосування. Підтримання належного здоров'я вимагає збалансованої дієти і здорового способу життя.

Протипоказання
Індивідуальна чутливість до компонентів.

Умови зберігання
Зберігати при кімнатній температурі, в місцях, недоступних для дітей. Не заморожувати. Берегти від дії світла. Вжити протягом трьох місяців з дати відкриття.

Форма випуску
Суспензія у флаконі з дозатором, 10 мл.

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).


Не є лікарським засобом.
Лілія Навроцька
Юлія Фонаскова
Дарья
26.11.2020
26.11.2020
26.11.2020
Замовляю для підтримки ГВ вже 6 місяців,мені підходить,смачний напій.
Прекрасний чай! Ми підгодовували сумішшю сина з 3-го дня в роддомі. Молока не вистачало дуже довго. Я не можу бити себе в груди і однозначно сказати, що саме цей чай допоміг, але я його п'ю вже півтора місяці і ми весь цей час на чистому гв! Сину 3,5 місяці. Купувала вже 6 пачку, добре, що акція. Страшно переставати пити)))
У будь-якому випадку, спробувати чай варто.
А ще у виробника є прикольний контейнер у вигляді груді)
Попробовала данный продукт. В роддоме и по приезду домой докармливали смесью, так как кормить начала только на 5 сутки. После приёма чая, молочка стало больше. Пила не курсом, а как вспоминала))) сейчас выпиваю стакан когда понимаю что устала и молока может быть маловато. Очень довольна данным продуктом и рекомендую пробовать девочкам у которых проблемы в налаживание гв. Хорошего дня!)
  ПІДПИСАТИСЯ НА РОЗСИЛКУ
  Підпишись на розсилку, щоб отримувати найсвіжіші новини про продукти компанії