БАНК ГРУДНОГО МОЛОКА
На цій сторінці ми розповімо про Банки грудного молока, їх відкриття та навчання персоналу
ОБЛАДНАННЯ. НАВЧАННЯ. СУПРОВІД.
(1)
Про Банк грудного молока
БГМ
Банки молока — це професійні лабораторії, які займаються збором грудного молока від донорів, проводять його аналіз та дослідження, оброблюють молоко для безпечного зберігання та застосування, а потім, за призначенням лікаря, видають донорське молоко дітям, що його потребують.

Донорським молоком годують дітей, які з медичних або інших причин не мають доступу до молока власної мами. Більша частина донорського молока з банку використовується для годування передчасно народжених дітей.
( 2 )
Ми створюємо БГМ "під ключ"
( 3 )
Крок за кроком
Як ми працюємо
Після того, як ми отримуємо звернення від Пологового будинку чи Перинатального центру який хоче відкрити банк ми проводимо серію консультацій щодо приміщень, підбору персоналу та того які кроки чекають попереду
Консультуємо щодо вибору приміщеннь, їх оптимального розташування по відношенню до відділень Пологового будинку, підбираємо оптимльну площу приміщень.
01
Вибір приміщеннь
Після затвердження приміщень, ми створюємо проектну документацію для виконання ремонтних рообіт, розташування обладнання і т. д.
02
Розробка проекту
По завершенню ремонтних робіт ми постачаємо обладнання та виконуємо його монтаж. Проводимо тестові перевірки усіх процесів та завершуємо цикл навчання персоналу безпосередньо у БГМ.
03
Монтаж обладнання
Супроводжуємо подальшу роботу банку. Заюезпечуємо технічний супровід та постійну інформаційну підтримку.
04
СУПРОВІД
( 4 )
Україна
2
Працюючі БГМ
4500
Літрів молока зібрано
400
Залучено донорів
35000
Порцій молока видано
( 5 )
EKOKIDS
ДОСВІД
Знаємо все про роботу БГМ і навчаємо спеціалістів, які працюють в банках. Забезпечуємо постійну підтримку та супровід роботи БГМ.
01
якість
Обираємо найкраще спеціалізоване обладнання для БГМ. Це дозволяє бути впевненим у якості донорського молока та загалом у якості послуг, які надає банк. А також оптимізувати та пришвидшити кожен процес роботи БГМ.
02
Довіра
03
Розвиток
Відвідуємо профільні міжнародні конференції по банкінгу донорського молока, тому завжди знаємо про найновіші типи обладнання та підходи у створенні БГМ.
04
Ми створили "під ключ" 2 БГМ в Україні. Починаючи з перемоги у відкритих торгах і закінчуючи створенням проекту, супроводом ремонтних робіт, поставкою та монтажем обладнання, навчанням персоналу та подальшою підтримкою роботи БГМ.
Якщо у вас є запит на створення Банку грудного молока у вашій Установі - ми готові надати вичерпну інформацію та консультацію.