ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Газовідвідна трубка для немовлят

Газовідвідна трубочка Windi є оригінальним Шведським продуктом. Windi розроблений лікарями педіатрами, з урахуванням всіх вимог, щодо розмірів катетера та властивостей матеріалу з якого він виготовлений.

 

Оптимальними, для немовлят, розмірами катетера (газовідвідної трубочки) є:

 

  • Ввідна частина від 2,5 см до 3 см
  • Діаметр трубочки до 7 мм

Оптимальні для немовлят розміри Windi допомагають запобігти пошкодженню прямої кишки, що можливо при використанні інших катетерів.

Також катетер
Windi має заокруглений кінець основної трубки – це безпечно і зручно при введенні.

Windi має поперечні насічки, завдяки чому його легко тримати в руках.

Ректальний катетер для немовлят Windi виготовлений з термопластичного еластомеру, завдяки цьому при введенні Windi має температуру тіла і стає максимально еластичним.

Використання катетера Windi дозволяє подолати кольки та здуття живота без використання ліків.

 

Ректальний катетер для немовлят Windi добре зарекомендував себе на практиці, проявив себе, як максимально дієвий засіб у боротьбі з кольками та здуттям живота у немовлят.

 

З Ректальний катетер для немовлят Windi Ви легко відновите спокійний сон та загальний комфорт Вашого малюка.

 

Інструкція

Перед застосуванням катетер Windi слід обробити спиртом або помістити в киплячу воду на 15-20 секунд, після чого охолодити до кімнатної температури

 

Зберігати у недоступному для дітей місці.

1) М’якими рухами зробіть дитині масаж від верху животика - до низу, таким чином гази будуть переміщатися до низу

2) Завжди використовуйте дитячу олію для змащення катетера. Підніміть ніжки дитини вертикально і акуратно введіть катетер в пряму кишку. Ви почуєте звук виходу газів. Це триватиме всього декілька секунд. І Ви отримаєте бажаний ефект. Якщо ні, то повторіть процедуру разом з масажем. Іноді доведеться повторювати процедуру декілька разів, перш ніж катетер  спрацює. Лише в такому разі можливе повторне  використання Windi.

3) Не рекомендується застосовувати катетер повторно в подальших, майбутніх, процедурах.

В жодному разі не залишайте катетер в прямій кишці дитини після процедури. Процедуру лікування з допомогою Windi не повторюйте більше ніж 3 рази на день!!!

 

www.windi.com.ua