ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

Функціональне дитяче харчування

InnovitumB®

для дітей від народження

Суспензія 4 мл

Для перорального застосування

 

Перед застосуванням продукту слід уважно прочитати лист-вкладиш.

 

1. Зберігайте лист-вкладиш, щоб у разі потреби прочитати його повторно.

2. У разі виникнення будь-яких сумнівів зверніться до вашого лікаря або фармацевта.

3. У разі виникнення будь-яких побічних реакцій повідомте про це вашого лікаря.

 

Попередження: безумовна перевага належить грудному вигодовуванню. Перед початком годування дитини до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем. Забороняється використання води з колодязів та каптажних джерел при приготуванні дитячого харчування.

Рекомендації до споживання: функціональне дитяче харчування для дітей від народження. Застосовується для нормалізації кровотворної функції організму та для запобігання залізодефіцитної анемії.

Перед застосуванням потребує консультації та призначення лікаря.

Продукт призначений для перорального застосування під наглядом лікаря.

 

Зміст листа-вкладишу:

1. Що таке InnovitumB® і коли його призначають

2. Вітаміни, що нормалізують кровотворну функцію організму

3. InnovitumB® – інноваційне поєднання

4. Важлива інформація про продукт

5. Рекомендована доза

6. Спосіб застосування

7. Склад і харчова цінність

8. Умови зберігання

9. Інша інформація

 

1. Що таке InnovitumB® і коли його призначають

InnovitumB® – це продукт у формі суспензії для перорального застосування на основі олії, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга), що містить вітаміни, які нормалізують кровотворну функцію організму. InnovitumB® застосовується для профілактики залізодефіцитної анемії.

 

2. Вітаміни, що нормалізують кровотворну функцію організму

 

Вітамін В6 є необхідним для утворення гемоглобіну, оскільки серед інших він відповідає за активізацію ферменту, що включає залізо до складу гема. Дефіцит вітаміну В6 може призводити до розвитку сидеробластної анемії.

Вітамін В9, більше відомий як фолієва кислота, бере участь у процесах кровотворення та поділу клітин. Дефіцит вітаміну В9 може призводити до розвитку мегалобластної анемії.

Вітамін В12, відомий також як «червоний вітамін», регулює утворення та дозрівання еритроцитів. Дефіцит вітаміну В12 може призводити до розвитку мегалобластної анемії.

 

3. InnovitumB® – інноваційне поєднання

 

InnovitumB® – це інноваційне поєднання трьох вітамінів, які нормалізують кровотворну функцію організму – В6, В9, В12.

InnovitumB® містить біологічно активну форму фолату (5-МТГФ), яка легко засвоюється організмом, навіть у людей, у яких фолієва кислота не метаболізується в організмі. Наукові дослідження доводять, що застосування біологічно активної форми фолату (5-МТГФ) замість синтетичної фолієвої кислоти є обґрунтованим. Вона швидше і легше засвоюється, оскільки не потребує метаболічної трансформації. Оскільки відомо, що близько у 50% жінок активність ферменту, який перетворює фолієву кислоту у форму, що може бути засвоєна організмом, є зниженою.

InnovitumB® дає можливість точно і легко визначити дозу. 1 крапля містить:

В6 – 150 мкг

В9 – 50 мкг

В12 – 0,3 мкг

 

4. Важлива інформація про продукт

InnovitumB®:

 

1. призначений для новонароджених (також для передчасно народжених і з низькою масою тіла), немовлят і дітей;

2. необхідно застосовувати під наглядом лікаря;

3. не призначений для повної заміни звичайного раціону харчування;

4. не містить молочний білок, лактозу, глютен, і може бути призначений особам, які мають непереносимість до цих компонентів;

5. не призначений для парентерального введення;

6. не слід застосовувати за наявності підвищеної чутливості до будь-якого з компонентів продукту.

 

5. Рекомендована доза

Дозування та тривалість застосування продукту залежать від клінічного стану пацієнта та від потреби у вітамінах. Слід узгоджувати дозу з лікарем та застосовувати під його наглядом.

Для профілактики залізодефіцитної анемії у передчасно народжених немовлят рекомендується застосовувати продукт з розрахунку 1 крапля суспензії на 1 кг маси тіла пацієнта/на добу.

При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову порцію InnovitumB®, виходячи з розрахунку вмісту вітамінів групи В у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять вітаміни групи В.

 

Рекомендовані добові дози окремих вітамінів для різних груп пацієнтів:

 

* на підставі Протоколу про ентеральне харчування недоношених немовлят: коментар Комітету з харчування Європейського товариства педіатричної гастроентерології, гепатології та харчування, 2010.

** на підставі Норм харчування для населення Польщі, 2012.

 

6. Спосіб застосування

 

Спосіб приготування: Для отримання однорідної суспензії необхідно ретельно струшувати флакон протягом не менше ніж 30 сек. Суспензія є однорідною протягом 3 хвилин. Якщо протягом 3 хвилин після закінчення збовтування суспензія не буде одразу застосована, потрібно її знову ретельно збовтати.

 

Спосіб вживання: Ретельно вимити руки. Призначену для годування ложечку прокип’ятити протягом 3-5 хвилин. Остудити.

Дітям грудного віку - дозовану порцію, визначену лікарем, накрапати з флакона у ложечку.

Можна вживати без розведення або додати до ложечки з грудним молоком або з дитячою водою із температурою не вище ніж 25 С.

Дозовану порцію, визначену лікарем, додати до будь-якої рідкої форми дитячого харчування.

Необхідно готувати харчування безпосередньо перед годуванням. Недопустимо використовувати залишки для наступного годування.

Об’єм порції визначається лікарем в індивідуальному порядку. Недотримання інструкції з приготування може призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини.

 

Термін вживання: узгоджувати з лікарем.

 

 

Склад, 4 мл, флакон: олія, що містить МСТ (тригліцериди середньої довжини ланцюга) - 3867,29 мг, наповнювач – моно- і дигліцериди жирних кислот - 33,91 мг, вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) - 25 мг, фолієва кислота В9 (кальцій L-метилфолат) - 8,33 мг, вітамін В12 (ціанокобаламін) - 0,05 мг.

8. Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25° C в оригінальній упаковці. Берегти від дії світла. Не піддавати дії тепла, сонячного світла або вологи. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

 

9. Інша інформація

Застереження: Вживати виключно за призначенням лікаря та під його наглядом. Не є єдиним джерелом харчування. Недотримання рекомендацій щодо способу вживання може призвести до негативних наслідків для здоров’я дитини. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Продукт призначений тільки для перорального застосування. При змішаному та штучному вигодовуванні лікар призначає індивідуальну добову порцію InnovitumB®, виходячи з розрахунку вмісту вітамінів групи В у дитячих сумішах та потреб дитини. Не застосовувати одночасно з препаратами, дитячими сумішами, продуктами прикорму, що містять вітаміни групи В.

 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності: 3 роки. Після першого відкриття зберігати при температурі не вище 25° C в оригінальній упаковці не більше 30 днів. Рекомендовано відзначити дату першого використання на етикетці.

Форма випуску: суспензія у флаконі з пробкою-крапельницею поліетиленовою, 4 мл.

Не містить генетично модифікованих організмів (ГМО).

Не є лікарським засобом.

 

Заявник: Smart Pharma Sp. z o.o., Zlotniki, ul. Kobaltowa 6, 62-002 Suchy Las, Польща, тел. +48 61 659 38 65

Виробник: Komarko Sp. z o.o., Ul. Kierbedzia 8, PL – 05-850 Ozarow Mazowiecki, Польща

Представник в Україні/Імпортер: ТОВ «Екокідс», 03148 Київ, Україна, вул. Сім’ї Сосніних 3, тел./факс: 044 273 57 48

www.ekokids.com.ua

Висновок ДСЕЕ № 602-123-20-3/32415 від 17.10.2017