ТОВ "Екокідс"   Телефон : +38 (044) 273-57-48

ПРОБІОТИК

Для новонароджених та немовлят, які народилися шляхом кесаревого розтину з перших днів життя – для запобігання порушень та розладів кишкової мікрофлори.

 

Діти можуть з’явитися на світ двома способами:

Шляхом природних пологів

Шляхом кесаревого розтину

Пологи природним шляхом означають, що дитина під час народження проходить через родовий канал матері, отримуючи мікроорганізми, материнського походження, переважно з піхви та кишківника, що корисно впливають на формування імунної системи дитини.

 

Пологи шляхом кесаревого розтину означають, що дитину операційним шляхом дістають з живота матері, дитина при цьому отримує мікроогранізми материнського походження переважно зі шкіри та зовнішнього середовища, у переважній більшості це є патогенні бактерії, які у майбутньому призводять в тому числі до: алергій, астми, невластивих запальних процесів у кишківнику, діареї.

Штами бактерій, які переважають у шлунково-кишковому тракті новонародженого, який народився у природній спосіб:

Lactobacillus

Bifidobacterium

Штами бактерій, які переважають у шлунково-кишковому тракті новонародженого, який народився шляхом кесаревого розтину.

Staphylococcus

Corynebacterium

Propionibacterium

Новонароджені, які народилися шляхом кесаревого розтину часто досить довго перебувають у лікарні і/або проходять антибіотикотерапію, а отже мають більшу вірогідність на збільшення кількості патогенних бактерій у мікрофлорі кишківника.

 

Пологи шляхом кесаревого розтину порушує лактацію, яка може з’явитися з затримкою. У цей час дитину годують модифікованим харчуванням, що призводить до розвитку патогенної мікрофлори. Спостерігається більша кількість бактерій  Clostridium difficille.

 

Молоко-замісні суміші не постачають дитині бактеріальну мікрофлору, яка міститься у молоці матері, біфідобактерії у такому харчуванні становлять менший відсоток.

 

З огляду на незначне виділення травних соків у шлунку новонароджених та немовлят, захист організму дитини від патогенних бактерій не є достатнім. Тому таке велике значення має збагачення мікрофлори кишківника дітей, народжених шляхом кесаревого розтину на штами ферментних бактерій — переважно Biffidobacterium i Lactobacillus, які, виробляючи молочну кислоту, знижують pH середовища, запобігаючи колонізації шкідливих бактерій.

 

У наукових дослідженнях доведено, що період стабілізації корисної мікрофлори у шлунково-кишковому тракті дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину, може тривати до півроку після народження, а в інших дослідженнях виявлено продовження цього періоду навіть до семи років життя дитини

 

Бідна мікрофлора кишківника дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину значною мірою впливає на ослаблення імунітету у перші місяці життя та навіть за пізнішого розвитку.

 

Найбільш відомими симптомами є:

 • Атопічні захворювання, в тому числі харчові алергії (в тому числі чутливість на глютен, несприйняття лактози) та інгаляційний, атопічний дерматит, алергічний нежить
 • Свистяче дихання два перші роки життя
 • Діарея у немовлят, зокрема тих, хто проходить антибіотикотерапію

 

Рекомендованим нині способом дій щодо догляду за дітьми, які народилися шляхом кесаревого розтину, є модифікація бактеріальної флори шлунково-кишкового тракту немовлят з вживанням пробіотичних препаратів, які містять спеціальні обрані штами бактерій

 

 

Тому було створено пробіотик

 

 

 

 

 • походження з мікробіому людини (ізольовані бактерії зі шлунково-кишкових трактів здорових новонароджених)
 • здатність переживати метаболічну активність в товстому кишківнику
 • імунітет до дій шлункового соку та жовчних кислот після перорального введення
 • поверхневі властивості, що дають можливість адгеренції епітеліальних тканин (постійна або тимчасова колонізація шлунково-кишкового тракту)
 • науково доведений корисний вплив на організм господаря
 • здатність виробляти речовини, що мають протимікробну дію, в тому числі органічних кислот, перекис водню та бактеріоцин

 

Склад

 

 

 

 

 • Штам, отриманий з молока матері.
 • Виокремлюється здатність колонізувати кишківник.
 • Проявляє здатність повернути корисну рівновагу бактеріальної мікрофлори.
 • Безпека для застосування немовлятами з малою масою тіла при народженні.
 • Захищає організм дитини від:

          Захворювань шлунково-кишкового тракту,

          Інфекцій верхніх дихальних шляхів,

          Загальної частоти захворювань.

 

 

 • Природно присутні в кишківнику немовлят та дітей.
 • Проявляє значну здатність до колонізації.
 • Значна кількість бактерій виду Bifidobacterium є корисною для профілю дитячої мікрофлори кишківника.
 • Захищає організм дитини від:

          Захворювань шлунково-кишкового тракту,

          Загальної частоти захворювань.

 

 

Переваги

 

Необхідний для збагачення та урізноманітнення мікрофлори шлунково-кишкового тракту дітей, які народилися шляхом кесаревого розтину.

 

Ефективний – містить живі культури бактерій:  Lactobacillus rhamnosus GG , які мають імунітет до дій низького pH та ефективно заселяють товстий кишківник; та Lactobacillus fermentum i Bifidobacterium infantis, які мають значну здатність колонізувати кишківник.

 

Безпечний – досліджено пробіотичні штами.

 

Діє комплексно — є синбіотиком – містить також доброчинні бактерії та пребіотик — інулін, який полегшує зростання та дію.

 

Містить  3 млрд живих культур бактерій  у денній дозі.

 

Економічне рішення  – вистачає на 30 днів.

 

Зручне у використанні пакування— саше.